středoevropský malíř kolem pol. 20. stol.

13474. Dívka s růžičkou

popis: Olej na plátně fixovaném na kartonu, 35x26 cm, nesignováno, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 25.10.2017 19:03:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 25.10.2017 18:49:19 2704