středoevropský malíř kolem pol. 19. stol.

60776. Portrét důstojníka

popis: Olej na plátně, 60x48 cm. Nesignováno. Rámováno.

Pozn.: Malba poškozena.

dražba ukončena: 30.06.2021 20:53:57

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 10 000 Kč