středoevropský malíř kolem pol. 19. stol. - Portrét důstojníka

Olej na plátně, 60x48 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Malba poškozena.

středoevropský malíř kolem pol. 19. stol.
60776. Portrét důstojníka
Dražba ukončena:30.06.2021 20:53:57
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:10 000 Kč