středoevropský malíř kolem pol. 19. stol. - Noční pohled na hrad

Olej na dřevě, 20x30 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám poškozen.

Nejdelší strana: 49 cm

středoevropský malíř kolem pol. 19. stol.
119689. Noční pohled na hrad
Zbývá:26 dnů, 23 hodin
Konec dražby:31.07.2024 21:29:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 000 Kč

3 000 Kč 04.07.2024 20:24:42 3091