středoevropský malíř kolem pol. 19. stol. - Jan Žižka

Olej na plátně, 63x46 cm. Nesignováno Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Dílo bylo vystaveno v Galerii Joži Uprky v Uherském Hradišti na výstavě - Tváří v tvář. Výstava žánrových portrétů českých a evropských malířů od 18. století do současnosti.

Nejdelší strana: 83 cm

středoevropský malíř kolem pol. 19. stol.
116153. Jan Žižka
Dražba ukončena:19.05.2024 20:02:21
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 200 Kč