středoevropský malíř kolem pol. 19. stol.

60666. Dívka s květinou ve vlasech

popis: Olej na plátně, 60x47 cm. Nesignováno. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Malba poškozena.

zbývá: 8 dnů, 7 hodin

konec dražby: 30.06.2021 19:00:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 1 000 Kč

aktuální cena: 12 000 Kč