středoevropský malíř 20. stol. - Kytice ve džbánu

Olej na malířské lepence, 65x50 cm, rám.

středoevropský malíř 20. stol.
1628. Kytice ve džbánu
Dražba ukončena:26.11.2014 21:07:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč