středoevropský malíř 2. pol. 20. stol.

304880. V uličce na jihu

popis: Kombinovaná technika, 46x31 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 21.05.2020 20:01:00

vyvolávací cena: 600 Kč

vydraženo za: 700 Kč

700 Kč 21.05.2020 19:55:54 4156
600 Kč 16.05.2020 18:20:22 6899