středoevropský malíř 2. pol. 19. stol.

60918. Život u jezera

popis: Olej na plátně, 23x31 cm. Nesignováno. Rámováno.

Pozn.: Malba poškozena.

dražba ukončena: 01.07.2021 19:32:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 100 Kč