středoevropský malíř 2. pol. 19. stol. - Zima v romantické krajině

Olej na kartonu, 28x38 cm. Nesignováno. Datováno 1867. Rámováno.

Nejdelší strana: 46 cm

středoevropský malíř 2. pol. 19. stol.
99464. Zima v romantické krajině
Dražba ukončena:23.07.2023 20:10:46
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč