středoevropský malíř 2. pol. 19. stol.

60850. Zámek v horách

popis: Olej na plátně, 55x69 cm. Nesignováno. Nerámováno.

Pozn.: Malba poškozena.

dražba ukončena: 30.06.2021 22:10:42

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 8 000 Kč