středoevropský malíř 2. pol. 19. stol. - Z venkova I

Olej na plátně, 54x65 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

středoevropský malíř 2. pol. 19. stol.
78848. Z venkova I
Dražba ukončena:29.06.2022 20:26:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 600 Kč