středoevropský malíř 2. pol. 19. stol. - Uvnitř chrámu

Olej na plátně, 15x20 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Nejdelší strana: 33 cm

středoevropský malíř 2. pol. 19. stol.
99630. Uvnitř chrámu
Dražba ukončena:23.07.2023 21:32:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč