středoevropský malíř 2. pol. 19. stol.

38632. U kostelíku

popis: Olej na plátně fixovaném na kartonu. 23x15 cm. Nesignováno. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 11.12.2019 20:25:00

vyvolávací cena: 600 Kč

vydraženo za: 700 Kč

700 Kč 01.12.2019 22:30:13 3147
600 Kč 01.12.2019 22:00:07 3736