středoevropský malíř 2. pol. 19. stol. - U kapličky

Olej na plátně, 21x26 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

středoevropský malíř 2. pol. 19. stol.
60777. U kapličky
Dražba ukončena:30.06.2021 20:51:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 300 Kč