středoevropský malíř 2. pol. 19. stol.

60777. U kapličky

popis: Olej na plátně, 21x26 cm. Nesignováno. Rámováno.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

dražba ukončena: 30.06.2021 20:51:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 2 300 Kč