středoevropský malíř 2. pol. 19. stol.

58417. Továrna u rybníka

popis: Olej na dřevě, 18x46 cm. Nesignováno. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

zbývá: 8 dnů, 4 hodin

konec dražby: 28.04.2021 19:21:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 700 Kč