středoevropský malíř 2. pol. 19. stol. - Stromy v horské krajině

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 12x17 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.

Nejdelší strana: 39 cm

středoevropský malíř 2. pol. 19. stol.
118752. Stromy v horské krajině
Dražba ukončena:30.06.2024 20:34:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč limit (30.06.2024 18:08:20) 11037
500 Kč 30.06.2024 11:05:15 11023