středoevropský malíř 2. pol. 19. stol. - Samota v podhůří

Olej na plátně, 42x53 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

středoevropský malíř 2. pol. 19. stol.
59866. Samota v podhůří
Dražba ukončena:26.05.2021 21:15:21
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:19 000 Kč