středoevropský malíř 2. pol. 19. stol.

60799. Samota v horách

popis: Olej na plátně, 74x101 cm. Nesignováno. Rámováno.

dražba ukončena: 30.06.2021 21:13:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 1 900 Kč