středoevropský malíř 2. pol. 19. stol. - Samota u řeky

Olej na plátně, 49x65 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen. Malba poškozena.

středoevropský malíř 2. pol. 19. stol.
71541. Samota u řeky
Zbývá:9 dnů, 9 hodin
Konec dražby:26.01.2022 20:42:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč