středoevropský malíř 2. pol. 19. stol. - Rozkvetlá zahrada

Olej na dřevě, 18x26 cm. Nesignováno. Rám, pasparta.

Nejdelší strana: 45 cm

středoevropský malíř 2. pol. 19. stol.
112765. Rozkvetlá zahrada
Dražba ukončena:27.03.2024 20:23:27
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:9 000 Kč