středoevropský malíř 2. pol. 19. stol. - Romantická krajina

Olej na plátně, 42x52 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

středoevropský malíř 2. pol. 19. stol.
64991. Romantická krajina
Dražba ukončena:29.09.2021 21:52:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:9 000 Kč