středoevropský malíř 2. pol. 19. stol.

61089. Portrét

popis: Olej na plátně fixovaném na kartonu, 35x28 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

Pozn.: Rám poškozen. Vzadu neautorský přípis K. Purkyně.

dražba ukončena: 01.07.2021 22:50:04

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 24 000 Kč