středoevropský malíř 2. pol. 19. stol. - Portrét

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 35x28 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

Stav: Rám poškozen.

Pozn.: Vzadu neautorský přípis K. Purkyně.

středoevropský malíř 2. pol. 19. stol.
61089. Portrét
Dražba ukončena:01.07.2021 22:50:04
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:24 000 Kč