středoevropský malíř 2. pol. 19. stol. - Podobizna měšťana

Olej na plátně, 81x58 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Nejdelší strana: 94 cm

středoevropský malíř 2. pol. 19. stol.
119489. Podobizna měšťana
Zbývá:2 dnů, 23 hodin
Konec dražby:07.07.2024 20:52:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 100 Kč

1 100 Kč 03.07.2024 20:41:17 15681
1 000 Kč 29.06.2024 8:39:41 226