středoevropský malíř 2. pol. 19. stol. - Pocestný v romantické krajině

Olej na desce, 14x22 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

středoevropský malíř 2. pol. 19. stol.
83736. Pocestný v romantické krajině
Dražba ukončena:28.09.2022 20:41:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 100 Kč