středoevropský malíř 2. pol. 19. stol. - Nokturno

Olej na kartonu, 21x26 cm. Nesignováno. Rámováno.

Nejdelší strana: 31 cm

středoevropský malíř 2. pol. 19. stol.
123429. Nokturno
Dražba ukončena:25.09.2024 20:28:47
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč