středoevropský malíř 2. pol. 19. stol.

67341. Mysliveček pod hradem

popis: Olej na plátně, 55x68 cm. Nesignováno. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 28.10.2021 21:04:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 2 400 Kč