středoevropský malíř 2. pol. 19. stol. - Mysliveček pod hradem

Olej na plátně, 55x68 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

středoevropský malíř 2. pol. 19. stol.
67341. Mysliveček pod hradem
Dražba ukončena:28.10.2021 21:04:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 400 Kč