středoevropský malíř 2. pol. 19. stol. - Mužský portrét

Olej na plátně, 56x45 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

středoevropský malíř 2. pol. 19. stol.
71505. Mužský portrét
Zbývá:9 dnů, 9 hodin
Konec dražby:26.01.2022 20:06:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 000 Kč

1 000 Kč 04.01.2022 1:19:04 4830