středoevropský malíř 2. pol. 19. stol.

62275. Milostné námluvy

popis: Olej na plátně, 65x56 cm. Nesignováno. Rámováno.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

dražba ukončena: 28.07.2021 19:14:46

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 3 600 Kč