středoevropský malíř 2. pol. 19. stol. - Milostné námluvy

Olej na plátně, 65x56 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

středoevropský malíř 2. pol. 19. stol.
62275. Milostné námluvy
Dražba ukončena:28.07.2021 19:14:46
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 600 Kč