středoevropský malíř 2. pol. 19. stol.

308967. Konvolut 2 prací: Romantické krajiny

popis: Oleje na kartonu, obě 18x23 cm. Nesignovány. Rámovány.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

dražba ukončena: 13.06.2021 20:12:04

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 200 Kč