středoevropský malíř 2. pol. 19. stol. - Konvolut 2 prací: Romantické krajiny

Oleje na kartonu, obě 18x23 cm. Nesignovány. Rámovány.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

středoevropský malíř 2. pol. 19. stol.
308967. Konvolut 2 prací: Romantické krajiny
Dražba ukončena:13.06.2021 20:12:04
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč