středoevropský malíř 2. pol. 19. stol. - Dívka se džbánem

Olej na plátně, 57x34 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Restaurováno.

středoevropský malíř 2. pol. 19. stol.
60994. Dívka se džbánem
Dražba ukončena:01.07.2021 20:57:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:10 000 Kč