středoevropský malíř 2. pol. 19. stol.

60994. Dívka se džbánem

popis: Olej na plátně, 57x34 cm. Nesignováno. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Restaurováno.

dražba ukončena: 01.07.2021 20:57:08

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 10 000 Kč