středoevropský malíř 2. pol. 19. stol.

60745. Dáma s krajkou

popis: Olej na plátně, 41x24 cm. Nesignováno. Rámováno.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

dražba ukončena: 30.06.2021 20:19:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 6 000 Kč