středoevropský malíř 2. pol. 19. stol.

60728. Chalupa v lesích

popis: Olej na plátně, 50x62 cm. Nesignováno. Nerámováno.

Pozn.: Malba mírně poškozena.

dražba ukončena: 30.06.2021 20:02:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 3 100 Kč