středoevropský malíř 2. pol. 19. stol. - Chalupa v lesích

Olej na plátně, 50x62 cm. Nesignováno. Nerámováno.

Stav: Malba mírně poškozena.

středoevropský malíř 2. pol. 19. stol.
60728. Chalupa v lesích
Dražba ukončena:30.06.2021 20:02:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 100 Kč