středoevropský malíř 2. pol. 19. stol. - Piják vína

Olej na plátně, 60x80 cm, rám.

Pozn.: Malba i rám poškozeny.

středoevropský malíř 2. pol. 19. stol.
2656. Piják vína
Dražba ukončena:30.09.2015 19:13:00
Vyvolávací cena:2 500 Kč
vydraženo za:11 000 Kč