středoevropský malíř 2. pol. 19. stol. - Kostelík

Kombinovaná technika, 15x19 cm, nesignováno, rám.

středoevropský malíř 2. pol. 19. stol.
4077. Kostelík
Dražba ukončena:30.03.2016 21:38:45
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 30.03.2016 21:33:45 864
500 Kč 29.03.2016 1:11:42 1474