středoevropský malíř 2. pol. 18. stol.

60825. Doña Dorothea

popis: Olej na plátně, 92x75 cm. Nesignováno. Rámováno.

Pozn.: Rentoilováno.

dražba ukončena: 30.06.2021 21:42:44

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 16 000 Kč