středoevropský malíř 2. pol. 18. stol. - Doña Dorothea

Olej na plátně, 92x75 cm. Nesignováno. Rámováno.

Pozn.: Rentoilováno.

středoevropský malíř 2. pol. 18. stol.
60825. Doña Dorothea
Dražba ukončena:30.06.2021 21:42:44
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:16 000 Kč