středoevropský malíř 1. pol. 20. stol. - Vystěhovalci

Olej na plátně fixováném na kartonu, 24x33 cm. Nesignováno Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny. Karton zvlněn.

Nejdelší strana: 47 cm

doporučujeme
středoevropský malíř 1. pol. 20. stol.
119525. Vystěhovalci
Zbývá:3 dnů, 0 hodin
Konec dražby:07.07.2024 21:10:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:900 Kč