středoevropský malíř 1. pol. 20. stol. - Povoz v zimní krajině

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 48x66 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen. Malba poškozena.

středoevropský malíř 1. pol. 20. stol.
62028. Povoz v zimní krajině
Dražba ukončena:25.07.2021 20:07:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč