středoevropský malíř 1. pol. 20. stol.

62028. Povoz v zimní krajině

popis: Olej na plátně fixovaném na kartonu, 48x66 cm. Nesignováno. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Malba poškozena.

dražba ukončena: 25.07.2021 20:07:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 800 Kč