středoevropský malíř 1. pol. 20. stol.

60780. Motiv z Norimberku

popis: Olej na plátně, 30x40 cm. Nesignováno. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 30.06.2021 20:57:37

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 600 Kč