středoevropský malíř 1. pol. 20. stol.

67125. Městečko za řekou

popis: Olej na kartonu, 33x43 cm. Nesignováno. Rámováno.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

zbývá: 7 dnů, 15 hodin

konec dražby: 27.10.2021 20:28:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 000 Kč

1 000 Kč 15.10.2021 20:25:05 3736