středoevropský malíř 1. pol. 20. stol.

67124. Koňský povoz na cestě

popis: Olej na plátně, 30x26 cm. Nesignováno. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

zbývá: 7 dnů, 15 hodin

konec dražby: 27.10.2021 20:27:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 100 Kč

1 100 Kč 10.10.2021 21:54:08 3736
1 000 Kč 04.10.2021 14:57:43 3426