středoevropský malíř 1. pol. 20. stol. - Cesta kopcovitou krajinou

Olej na plátně, 70x50 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

středoevropský malíř 1. pol. 20. stol.
58545. Cesta kopcovitou krajinou
Dražba ukončena:28.04.2021 21:45:46
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:14 000 Kč