středoevropský malíř 1. pol. 20. stol. - Třešně v misce

Olej na kartonu, 18x32 cm, nesignováno, rám, zaskleno.

středoevropský malíř 1. pol. 20. stol.
4078. Třešně v misce
Dražba ukončena:30.03.2016 21:35:00
Vyvolávací cena:300 Kč
vydraženo za:600 Kč