středoevropský malíř 1. pol. 20. stol. - Mořská skaliska

Olej na plátně, 22x40 cm, nesignováno, rám.

Pozn.: Malba i rám mírně poškozeny.

středoevropský malíř 1. pol. 20. stol.
4021. Mořská skaliska
Dražba ukončena:30.03.2016 20:51:42
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:6 500 Kč