středoevropský malíř 1. pol. 20. stol. - Dva akvarely (orientální motivy)

Oba 11,5x25,5 cm, rámovány, zaskleny.

Pozn.: Rámy poškozeny. V papíře skvrny.

středoevropský malíř 1. pol. 20. stol.
2365. Dva akvarely (orientální motivy)
Dražba ukončena:27.05.2015 21:57:12
Vyvolávací cena:300 Kč
vydraženo za:600 Kč