středoevropský malíř 19. století - Sv. Stanislav Kostka s dítětem v náručí

Olej na plátně, 85x63 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

středoevropský malíř 19. století
71568. Sv. Stanislav Kostka s dítětem v náručí
Dražba ukončena:26.01.2022 21:09:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 900 Kč