středoevropský malíř 19. století - Stavení u horského jezera

Olej na plátně, 55x68 cm. Nesignováno. Nerámováno.

Stav: Malba poškozena. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Nejdelší strana: 68 cm

středoevropský malíř 19. století
127312. Stavení u horského jezera
Zbývá:9 dnů, 10 hodin
Konec dražby:27.10.2024 21:13:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 300 Kč