středoevropský malíř 19. století - Stavení u horského jezera

Olej na plátně, 55x68 cm. Nesignováno. Nerámováno.

Stav: Malba poškozena. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Nejdelší strana: 68 cm

středoevropský malíř 19. století
127312. Stavení u horského jezera
Dražba ukončena:27.10.2024 21:13:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 000 Kč