středoevropský malíř 19. století

60912. Panovník na koni

popis: Olej na plátně, 62x46 cm. Nesignováno. Rámováno.

Pozn.: Rám poškozen. Restaurováno.

dražba ukončena: 01.07.2021 19:26:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 3 700 Kč