středoevropský malíř 19. stol. - Zámecké zátiší

Olej na plátně, 43x29 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám poškozen. Malba mírně poškozena.

středoevropský malíř 19. stol.
71537. Zámecké zátiší
Zbývá:9 dnů, 9 hodin
Konec dražby:26.01.2022 20:38:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 000 Kč

1 000 Kč limit (13.01.2022 13:56:22) 8848