středoevropský malíř 19. stol. - Podobizna mladé šlechtičny

Olej na desce, 74x61 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 90 cm

středoevropský malíř 19. stol.
106917. Podobizna mladé šlechtičny
Dražba ukončena:13.12.2023 20:42:49
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:18 000 Kč