barokní umělec kolem roku 1750 - Zátiší s rybami

Olej na plátně, 83x127 cm, nesignováno, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Nažehleno na druhotné plátno. Posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

barokní umělec kolem roku 1750
4136. Zátiší s rybami
Dražba ukončena:31.03.2016 19:25:00
Vyvolávací cena:15 000 Kč
vydraženo za:160 000 Kč